Logo

45-131 Opole, ul. Józefa Cygana 4/312-319
tel. 77 44 28 610, kom. 600 66 99 36

 
Logo
 

Responsywne strony www / system n4CMS


n4CMS – SZYBKA EDYCJA STRONY INTERNETOWEJ

Aplikacja n4CMS działa w przeglądarce internetowej, w związku z czym posiada bardzo małe wymagania sprzętowe i programowe po stronie Klienta oraz jest praktycznie niezależna od platformy systemowej. Bezpośrednie działanie w sieci Internet umożliwia dostęp praktycznie przez każde łącze abonenckie. Uniezależnia to naszych Klientów od konieczności posiadania dedykowanego łącza szerokopasmowego czy konieczności instalacji specjalistycznego oprogramowania.

Dołączanie do edytowanych tekstów obrazków czy fotografii nie wymaga przygotowania kilku wersji rozmiarowych, gdyż aplikacja n4CMS samodzielnie dokonuje skalowania i kompresji. Bardzo łatwo też dołączyć do edytowanych treści załączniki. Aplikacja CMS bez potrzeby stosowania klienta FTP prześle wybrane dokumenty do repozytorium na serwerze i automatycznie utworzy odnośniki.

TECHNOLOGIA

System n4CMS generuje dynamicznie stronę internetową w oparciu o technologię bazodanową SQL. Pozwala to na dużą skalowalność treści oraz wygodne zarządzanie. Generowana strona internetowa ma charakter responsywny, przez co jest przyjazna dla urządzeń mobilnych typu telefony czy tablety. Stosujemy też bezpieczne połączenia szyfrowane, pozwalające na zapewnienie integralności danych czy zwiększenie szybkości przesyłania treści.